Elixir Güzellik Enstitüsü

Bellefontaine

Elixir Beauty Institute En gelişmiş yaşlanma karşıtı ürünler, İsviçre üretimi.

BELLEFONTAINE KOZMETİK

GÜZELLİK, IŞILTI, YENİLİK, KUSURSUZLUK, UZMANLIK

2006 yılında kurulan Bellefontaine cilt bakım markası, gençliğin ve kusursuzluğun sırrını arayan seçkin müşterileri için eşi benzeri olmayan bir konfor ile yaşlanma karşıtı bakım dünyasının kapılarını açtı.

BELLEFONTAINE KOZMETİK ÜRÜNLERİ %100 İSVİÇRE ÜRETİMİDİR

Alplerin tamamen doğal ve değerli bitkileri, buzullarının saf suyu ve en gelişmiş bioteknoloji yöntemleri ile geliştirilen ürünler, kalitelerinin gücüyle müşterilerin bütün isteklerini karşılıyor.

Benzersiz ve çığır açan bir bileşim olan EDELGEN sayesinde cildin yaşlanmasının en önemli nedenlerinden biri olan yumuşak doku inflamasyonuna karşı savaş açmak hedefleniyor.

BELLEFONTAINE’NİN MUHTEŞEM HİKAYESİ

Bellefontaine’in kurucusu olan Peter Yip, Hong Kong’lu ve ressamlardan oluşan harika bir aileden gelmiştir.

Çocukluğundan itibaren sanat eserleriyle çevrilmiş ve kadınların güzelliğini babası Ping-Sum Yip’in resimleri sayesinde fark etmiştir. Bu mükemmel uyum, onu sonsuz gençlik ve güzelliği aramaya teşvik etmiş ve sonrasında kozmetiğe merak salmasına yol açmıştır.

Peter Yip 40 yılı aşkın süredir İsviçre’de yaşamış ve kozmetik dünyasında prestijli İsviçre markaları meydana getirerek Asya kıtasında nam salmıştır.

İsviçre’de bulunan son teknoloji laboratuvara büyük yatırımlar yapmış, uzun süren derinlemesine araştırmalarda bulunmuş ve sonucunda arzu ettiği başarıya ulaşmıştır.

Bu sıkı çalışmaları sayesinde, bütün Bellefontaine ürünlerinin içeriğinde bulunan olağanüstü bir antioksidan ve yatıştırıcı bir formül olan EDELGEN isimli eşsiz bileşimi yaramıştır.

BELLEFONTAINE GÜZELLİK TAPINAKLARI

Kozmetik cilt bakım dünyasında İsviçre uzmanlığının öncüsü olan Bellefontaine, Avrupa, Asya, Orta Doğu ve Kuzey Amerika’da temsil ediliyor. Bu seçkin dağılım ile güzellik alanında bir kült olma yolunda adım atılıyor.