Elixir Güzellik Enstitüsü

Elixir - Hakkımızda

Elixir Güzellik Enstitüsü

Elixir Güzellik Enstitüsü’nde cilt bakımları, vücut bakımları, masaj, el ve ayak bakımları uygulanmakta. Cildin ömrünü uzatan, zamana karşı olan direnişini ve genç kalmasını sağlayan kişiye özel bakımlar ile seçkin müşterilerine 10 senedir İstanbul’un kalbi Nişantaşı’nda hizmet veriyor

Elixir’i en önemli özelliği, kişiye özel bakım uygulanıyor olması. Diğer spa ve kliniklerde, lazer, botox ve dolgu işlemleri daha yoğun bir şekilde uygulanırken, bakım terapilerine daha az ağırlık verilmekte. Elixir Güzellik Enstitüsü’nün farkı sadece cilt ve vücut bakımlarının olması ve çeşitliliği, kullanılan ürünlerin kalitesi ve kişinin cildine göre özel çözümler sunuyor olması.

Elixir Güzellik Enstitüsü’nde uygulanan tüm cilt bakımları enstitü’nün bizzat kurucusu olan Estetisyen İlkfer ÇATAK tarafından uygulanıyor. Çatak, 2001 yılında İstanbul’un en iyi bilinen estetisyenlik kursu olan LCC’yi birincilik ile bitirmiş. 12 yıl boyunca sektörün önde gelen estetisyenleri arasında yerini almıştır. Çatak, farklı cilt tiplerine göre en kaliteli ürün ve bakım seçimi ve cilt temizliğine verdiği önem sayesinde cildin problemini göz önünde bulundurarak çözüm odaklı terapiler uygulamayı başarmıştır. 12 yıl boyunca edindiği deneyimler sonucunda, daha özel bir yapı içinde butik bir konsept ile tasarlanan Elixir Güzellik Enstitüsü’nü açmıştır.

 

Sizin için ne yapabiliriz ?

elixir Enstitü Cilt bakımı önemlidir ve hangi yaşta olursanız olun cildiniz özenli bakım gerektirir; Sonuçta vücudumuzdaki en büyük organdır. Elixir Güzellik Enstitüsü'ndeki tüm bakımlar ve kullanılan ürünler sadece kısa süreli değil aynı zamanda da uzun vadede etkili sonuçlar veren içeriklere sahiptir.

Güzel bir cilt bakımı zaman alır. Kullanılan ürünlerden ve bakımlardan memnun olmanız demek aslında yıllar süren araştırmalar ve uzmanlık gerektiren teknikleri kullanan ve "Güzel Görünmek Güzel Hissetmektir" fikrine inanan uzmanların ellerinde olduğunuzun kanıtıdır.

Cilt sağlığının anahtarı sizin cildiniz için özel seçilmiş ürünleri doğru şekilde kullanmaktır. Elixir Güzellik Enstitüsü'ndeki zengin ürün yelpazesi sayesinde tek veya birkaç ürünü birlikte kullanarak kanıtlanmış sonuçlar alabilmenizi sağlıyoruz.

 

VİZYONUMUZ

Elixir Güzellik Enstitüsü olarak vizyonumuz en yeni teknikleri en yüksek kalitedeki ürünler ile birleştirerek bütün bir cilt bakım sistemi tasarlamaktır

Elixir Güzellik Enstitüsü Elixir Güzellik Enstitüsü Elixir Güzellik Enstitüsü Elixir Güzellik Enstitüsü